Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Ізолюючі засоби захисту шкіри
Ізолюючі засоби виготовляють з повітронепроникних матеріалів, зазвичай із спеціальної еластичної і морозостійкої прогумованої тканини. Вони можуть бути герметичними або негерметичними.

Герметичні засоби закривають усе тіло і захищають від РР, пари і крапель ОР, негерметичні засоби захищають тільки від крапель ОР.

Легкий захисний костюм виготовлений з прогумованої тканини і складається з сорочки з капюшоном, брюк, зшитих з панчохами, двупальных рукавичок про підшоломника. Крім того, в комплект костюма входять сумка і запасна пара рукавичок. Вага - близько 3 кг Костюми виготовляються 3-х розмірів. Перший для людей зростанням 165 см, другий від 165 до 172, третій - вище 172 см.

Захисний комбінезон зроблений з прогумованої тканини. Він представляє со-бой зшиті в одно ціле брюки, куртку і капюшон. Комбінезони виготовляють трьох розмірів, що відповідають розмірам, вказаним для легкого захисного костюма. Комбінезоном користуються разом з підшоломником, рукавичками і гумовими чобітьми.

Захисний костюм, що складається з куртки і брюк, відрізняється від захисного комбінезона тільки тим, що його складові частини виготовлені окремо. Захисний фартух виготовляється з прогумованої тканини і застосовується разом із захисними панчохами і гумовими рукавичками.

Захисний плащ ОП- 1 в комплекті - загальновійськовий захисний комплект со-стоит із захисного плаща, захисних панчох (прогумована тканина) з посиленою підошвою (брезент, гума) і захисних рукавичок(з обтюраторами з пропитаним спеціальним складом тканини).

Терміни перебування в тому, що ізолює захисному одягу обмежені залежно від температури повітря:

+ 30 і вище - 15-20 хв.;

+ 25 + 29 - 30 хв.;

+20 + 24 - 40-50 хв.;

+ 15 + 19 - 1,5-2 години;

нижче + 15 - більше 3-х годин.

Спеціальні засоби захисту надівають, як правило, перед роботою не зараженої місцевості. Перш, ніж надіти Л- 1, необхідно розкласти його на землі. Потім надіти брюки і зав'язати тасьми панчох; перекинути лямки через плечі навхрест і пристебнути їх до брюк; надіти сорочку і відкинути капюшон за голову, а шийний клапан підібрати під сорочку. Після цього застебнути на гудзик промірний хлястик; надіти протигаз, підшоломник і капюшон, обернути навколо шиї клапан і застебнути його; надіти петлі рукавів на великі пальці рук і рукавички, обхопивши гумкою зап'ясток рук. Знімають спеціальні засоби захисту тільки на незараженій місцевості. При цьому необхідно звернути особливу увагу на те, щоб незахищеними частинами тіла не торкатися зовнішньої сторони. Стояти особою проти вітру. Перед тим, як зняти захисний одяг, заражену ОР або БС, необхідно обробити знезаражувальними розчинами передню частину прогумованого комбінезона і рукавичкиПри забрудненні одягу РР гумові рукавички, чоботи, панчохи необхідно обмити водою, обтерти вологою ганчіркою.Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 170. Нарушение авторских прав

codlug.info - Студопедия - 2014-2018 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия