Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Задача №5. Л., що мав наркотичну залежність, вчинив розбійний напад на аптеку
Л., що мав наркотичну залежність, вчинив розбійний напад на аптеку. Погрожуючи пістолетом він вимагав видати йому декілька ліків, що відносяться до прекурсорів. Але провізор аптеки видала йому інші ліки, що були подібні за назвою, але не відносилися до заборонених. Л. було затримано на місці вчинення злочину.

Як повинні бути кваліфіковані дії Л.?

Задача №6

Неповнолітній Н. зі своїм знайомим - повнолітнім З. розпивали алкогольні напої. В результаті Н. було доведено до стану сильного алкогольного сп’яніння. Скориставшись станом свого знайомого, З. пригостив його саморобною сигаретою з коноплею, яку Н. не зміг відрізнити від звичайної сигарети.

Склад якого злочину містять дії З.?

Задача №7

С. працював фельдшером здравпункту політехнічного інституту. Користуючись недбалістю лікарів Л. і П., він брав у них зі стола рецептурні бланки з підписами й особистими печатками, заповнював їх викуповував лікарські наркотичні засоби. Усього С. викупив в аптеках понад 900 таблеток.

Кваліфікуйте дії С.? Чи можна притягти до кримінальної відповідальності Л. та П.?

 

Задача №8

Г., який довгий час був безробітним, випадково зустрів свого колишнього однокласника Б. Б. запропонував йому роботу з охорони й обслуговування клієнтів, які збиралися для споживання одурманюючих речовин. Г. погодився.

Кваліфікуйте дії Г. З якого часу цей злочин вважається закінченим?

Задача №9

Т., студент Політехнічного університету, запропонував однокурсникам С. й В. спробувати наркотичні засоби. Одержавши позитивну відповідь, він знайшов вільну аудиторію й там розділив "частування" із друзями.

Кваліфікуйте дії Т., С. й В.

ТЕМА 32 Злочини у сфері охорони державної таємниці, недоторканності державних кордонів, забезпечення призову та мобілізації(6 годин).

1.Характеристика злочинів, які посягають на відносини у сфері охорони інформаційної безпеки України (ст.ст. 328 – 330 КК України).

2.Характеристика злочинів, які посягають на недоторканність державного кордону України (ст. ст. 332 – 334 КК України).

3.Характеристика злочинів, які посягають на відносини щодо забезпечення комплектування Збройних Сил України (ст.ст. 335 – 337 КК України)

4.Класифікація злочинів, передбачених Розділом XIV Особливої частини Кримінального кодексу України.

5.Назвіть ознаки, за якими інформація, що становить державну таємницю, відрізняється від конфіденційної інформації.

Розв’яжіть задачі:

Задача №1

Джонс, будучи громадянином США, проживав на території України чотири роки. Під час цього часу він працював на державному підприємстві „МАШ” головним конструктором, де не складав присягу про нерозголошення відомостей, які становлять державну таємницю. Закінчивши роботу над проектом Джонс вирішив, що відомості про даний проект слід використати на користь і його батьківщини, скопіювавши при цьому цінні папери та документи спробував залишити територію України. Але під час такої спроби його було затримано.

Як слід кваліфікувати дії Джонса?

Задача №2

Працівник СБУ Сємічкін в домашній розмові з жінкою розповів їй про те, що ввечері буде проходити спеціальна операція „Захват” по затриманню їхнього сусіда Крилова, як організатора злочинної організації. Дану розмову підслухав 16-річний син Сємічкіна і в розмові з дочкою Крилова розповів їй про операцію „Захват”. У наслідку чого операцію було зірвано.

Кваліфікуйте дії Сємічкіна та його сина.

Задача №3

Під час процедури передачі документів та електронних носіїв, які становили державну таємницю, Послом України в Росію був загублений диск. Причиною даного випадку, як було встановлено пізніше, стала відсутність належної охорони приміщення, яке відводилося для зустрічі і передачі відомостей.

Кваліфікуйте дії Посла та адміністрації приміщення.

Задача №4

Громадянка Росії Коновалєнко проникнула на турецьке судно „SUNY”, яке знаходилося в Одеському порту, з метою таємного виїзду за кордон морським шляхом, але була випадково затримана капітаном корабля.

Кваліфікуйте дії Коновалєнко.Дата добавления: 2015-09-18; просмотров: 93. Нарушение авторских прав

codlug.info - Студопедия - 2014-2018 год . (0.005 сек.) русская версия | украинская версия