Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Галушки яблучні.Яблука обчищають від шкірочки, видаляють насіннєве гніздо і 5 страница
Діжу закривають кришкою і залишають у теплому місці на 2-3 год для бродін­ня. При цьому обминають його 2-3 рази. З тіста випікають здобні вироби.

Борошно пшеничне вищого сорту — 640, цукор — 46, маргарин столовий — 69, меланж — 69, сіль — 8, дріжджі — 23, вода — 170. Вихід — 1000.

Розбирання дріжджового тіста, формування і випікання виробів. З дріжджового тіста готують пампушки і пиріжки смажені; пиріжки, булочки, пампушки, ват­рушки, пироги та інші печені вироби.

Готове тісто викладають на змащений олією (для смажених виробів) або поси­ланий борошном (для печених виробів) стіл і розробляють. Тісто ділять на шма­точки необхідної маси вручну або на тісторозподільнику.

При розробці вручну з тіста формують валик, який ділять ножем або рукою на порції, надають валику форму кульок і кладуть їх на стіл на 5-6 хв для вистоюван­ня, щоб створити умови для бродіння. Потім з кульок формують різні вироби, укладають їх на листи, змащені жиром, і ставлять у тепле вологе місце на 20-30 хв для вистоювання. 

 

 

 

 

 

 

 

Вода 35-40 загально" "С (60 % від кількості)   Розчин дріжджів   Борошно (40 % від загальної кількості)  
             
      1        
    Замішування опари _  
       
   
  Бродіння опари 2,5-3 год  
                       
Вода (40 % від загальної кількості)   Розчин солі   Цукор Меланж   Борошно (60 % від загальної кількості)   Маргарин (масло), розм'якшене до кон­систенції сметани
             
  '        
  Замішування тіста    
         
  Введення жиру за 2-3 хв до закінчення замішування    
     
\      
  Бродіння тіста 2-2,5 год, 2-3 рази обминаючи його  
       
  Розбирання тіста, зважування, попереднє формування кульок  
       
Вистоювання 5-6 хв   Приготування начинки
  і
  Формування виробів _ Укладання начинки  
     
  *      
  Вистоювання 25-30 хв  
   
  Змащування поверхні  
    '  
  Випікання  
       
  Охолодження  
    1  
  Реалізація  
               
                                   

Рис.139. Технологічна схема приготування виробів з дріжджового тіста (опарний

спосіб).

* Родзинки ілимонну цедру додавайте вдріжджове тісто наприкінці замі­шування.


У процесі розбирання тіста з нього виділяється вуглекислий газ і об'єм його зменшується. При вистоюванні об'єм знову збільшується за рахунок накопичен­ня вуглекислого газу і вироби знову стають пористими. Якщо вироби погано ви­стоялися, то у процесі випікання вони ущільнюються, стають дрібними, на по­верхні утворюються тріщини. Якщо вироби дуже довго вистоювалися, то вони будуть розпливчасті, без глянцю.

Для поліпшення зовнішнього вигляду виробів поверхню їх перед випікан­ням (за 5-10 хв) змащують яйцем, яйцем з молоком або меланжем. Найкраще змащувати вироби жовтком. Яйця або меланж перед використанням злегка зби­вають і проціджують крізь сито. Поверхню слід змащувати обережно, щоб не прим'яти вироби. Для цього використовують волосяні м'які щіточки. Випікають вироби при температурі 190-230 °С. Час випікання залежить від розміру виробів. Температура кондитерської печі при випіканні великих виробів повинна бути нижчою, ніж при випіканні дрібних, щоб вироби поступово пропеклися і не підгоріли.

•Якщо в тісті багато солі або цукру, слід замісити нову порцію тіста без солі або цукру, а потім з'єднати з пересоленим чи перецукрованим і ретельно вимі­сити його.

* Вироби з тіста, що перекисло (перестоялося) мають кислуватий присмак і запах, потріскану поверхню, бліду кірочку, тверду м'якушку і розпливчасту форму.

■"Дріжджове тісто не буде прилипати до рук, якщо їх заздалегідь змастити олією.Дата добавления: 2015-06-29; просмотров: 75. Нарушение авторских прав

codlug.info - Студопедия - 2014-2018 год . (0.007 сек.) русская версия | украинская версия